Ескурзија петог разреда

На екскурзији петог разреда остварени су сви циљеви и задаци образовања и васпитања као што су продубљивање, проширивање и обогаћивање знања и искуства ученика, повезивање и примењивање знања и умења. Развијање љубави према отаџбини, њеној култури, историји и природним лепотама, неговање позитивног односа према свим њеним грађанима и њиховим националним, културним, етичким и естетским вредностима. Успостављње непосреднијих односа између наставника и ученика и ученика међусобно. Упознавање с начином живота и рада људи појединих крајева, развој практиковања здравих стилова живота. Оснаживање ученика у професионалном развоју. Подстицање самосталности ученика и одговорности за сопствено понашање.

Настави са читањем „Ескурзија петог разреда“