ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИКЕ И ТЕХНОЛОГИЈЕ

На Окружном такмичењу из технике и технологије, које је данас одржано у ОШ “ Милинко Кушић“ у Ивањици, учествовало је девет ученика наше школе и остварили су следеће резултате:

  • Неда Симеуновић, шести разред, 3. место и пласирала се на Републичко такмичење, ментор Сања Миленовић;
  • Маја Томић, пети разред, 2. место, ментор Душица Вранић;
  • Емилија Ђокић, седми разред, 2. место, ментор Рада Марковић;
  • Вук Дамљановић, седми разред, 2. место, ментор Рада Марковић;
  • Вук Достанић, седми разред, 3. место, ментор Рада Марковић.

Честитамо свим ученицима и њиховим наставницама.

Окружно такмичење из српског језика и језичке културе

На данас одржаном Окружном такмичењу из српског језика и језичке културе, ученици наше школе су постигли следеће резултате:

  • Јакша Васић (осми разред) – 1. место (20 бодова) и пласман на Републичко такмичење;
  • Вељко Чалуковић (седми разред) – 3. место;
  • Теодора Савковић (пети разред) – 3. место.
    Честитамо ученицима и њиховим наставницама Дарји Кочовић и Јованки Казаковић.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

На Општинском такмичењу из српског језика, одржаном у ОШ „Момчило Настасијевић“, ученици наше школе постигли су следеће резултате:

Пети разред

  1. Теодора Савковић – друго место (ментор Јованка Казаковић)
  2. Мина Белић – треће место (ментор Јованка Казаковић)
  3. Марко Томашевић – треће место (ментор Јованка Казаковић)

Седми разред

  1. Вељко Чалуковић – друго место (ментор Дарја Кочовић)
  2. Павле Петровић – треће место (ментор Јованка Казаковић)

Осми разред

  1. Милица Антонић – треће место (ментор Зденка Тадић)
  2. Јакша Васић – треће место (ментор Дарја Кочовић)

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИКЕ И ТЕХНОЛОГИЈЕ

Данас је у нашој школи одржано Општинско такмичење из технике и технологије. Из наше школе је учествовало 20 ученика. На следећи ниво такмичења се пласирало 9 ученика.

Прво место су освојили:

  1. Маја Томић – пети разред
  2. Јелена Станковић – шести разред
  3. Сара Јевтовић – шести разред
  4. Давид Ђуровић – шести разред
  5. Вук Дамљановић – седми разред
  6. Емилија Ђокић – седми разред

Друго место:

  1. Дуња Илић – шести разред
  2. Вук Достанић – седми разред

Треће место:

  1. Неда Симеуновић – шести разред

Окружни ниво такмичења ће се одржати у недељу, 7. 4. 2024. године у ОШ „Милинко Кушић“ у Ивањици.