Наставно особље

Наставници разредне наставе

Редни
број
Презиме и имеПредмет Разредно
старешинство
1Мишковић МилаРазредна наставаI1
2Ристовић ЗорицаРазредна наставаI2
3Ђуковић Светлана
Новаковић Јелена
Разредна настава
Целодневна настава
I3
4Андрић ГорданаРазредна наставаII1
5Ацовић ЈеленаРазредна наставаII2
6Савићевић НадаРазредна наставаII3
7Красојевић ВиолетаРазредна наставаII4
8Мишковић ВеснаРазредна наставаIII1
9Петровић ДушицаРазредна наставаIII2
10Јовановић БисенијаРазредна наставаIII3
11Ковачевић ДраганаРазредна наставаIII4
12Милетић ЈеленаРазредна наставаIV1
13Обрадовић ЗорицаРазредна наставаIV2
14Тодоровић БиљанаРазредна наставаIV3
15Белић МирјанаПродужени боравак
16Хегер ГорданаПродужени боравак
17Ристовић ДраганаРазредна наставаКомбинација 1. и 3. разред, Брђани
18Арсенијевић СнежанаРазредна наставаII5
Брђани
19Стакић ЉубицаРазредна наставаIV4
Брђани
20Милосављевић СнежанаРазредна наставаСемедраж
I,II,IV
21Новаковић ЗораНастава у одељењу ученика са сметњама у развојуII,IV.
22Марковић Чегањац
Весна
Настава у одељењу ученика са сметњама у развојуV,VII,VIII

Наставници предметне наставе

Редни
број
Презиме и имеПредметРазредно
старешинство
Веб презентација
1Ђуричић РадeСрпски језик, Грађанско васпитањеVI1
2Радосављевић ЈасминаСрпски језик
3Казаковић ЈованкаСрпски језик,
Грађанско васпитање
VIII2
4Тадић ЗденкаСрпски језикV1
5Мутавџић АнаСрпски језик, Грађанско васпитањеV Брђани
6Радојичић СлавицаЕнглески језик
Италијански језик
7 Царевић Снежана Енглески језикVIII4
8Милић Душица Енглески језикVII1
9Марковић ВеснаЕнглески језик
Језик и култура
VI Брђани
10Живковић ЈеленаЕнглески језик
11Шобајић МаријаЕнглески језик
Грађанско васпитање
12Петровић СоњаИталијански језик
13Голубовић ДаниелНемачки језик
14Маринковић ЗоранЛиковна култура
Цртање, сликање и вајање
15Трнавац ФилипЛиковна култура
16Живковић МилошМузичка култура
Хор и оркестар
Упознај музику
17Ранчев ПетарМузичка култура
18Малеш БиљанаИсторија
19Станишић НебојшаИсторијаV2Историјски кабинет
20Елек ЉиљаИсторија
Географија
VIII Брђани
21Томић Гаковић ОлгицаГеографија
22Лаковић НиколаГеографија
23Недељковић ЗоранФизика
24Павловић МиланФизика
25Дашић БојанФизика, ТИОVII4
26Јосифовић МиленаМатематика
27Вукашиновић МилкаМатематика
28Опанчина РадмилаМатематикаVII2
29Петровић ЈованМатематикаVI3
30Трифуновић НевенаМатематика
31Џелетовић МилојкаБиологијаVIII1
32Пауновић
Сања
БиологијаVI2
33Симоновић ДрашкоХемија
34Брадић МиланкоХемија
35Спасојевић ДраганаФизичко
васпитање,
изборни спорт
VII3
36Милош ИгњатовићФизичко
васпитање,
изборни спорт
VII
Брђани
37Ковачевић ДанијелаФизичко
васпитање,
изборни спорт
38Миленовић СањаТИО, ТИТ
39Марковић МилошТИО, ТИТV3Кодирај Програмирај
40Даниловић ВеснаТИО, ТИТV4
41Вранић ДушицаТИО, ТИТVI4Техника и технологија
42Марковић РадаТИО, ТИТVIII3ТИО Прва Основна
43Милетић АлександарТИО, ТИТ
44Глишовић Костић СањаТИО, ТИТ
45Бојовић СлавицаТИО, ТИТ
46Ломовић ДушицаВерска настава
47Вучковић ГоранВерска настава
48Вранић ДушанВерска настава