Наставно особље

Наставници разредне наставе

Редни
број
Презиме и имеПредмет Разредно
старешинство
1.Милетић ЈеленаРазредна наставаI1
2.Обрадовић ЗорицаРазредна наставаI2
3.Тодоровић БиљанаРазредна наставаI3
4.Белић МирјанаРазредна наставаI4
5.Мишковић МилаРазредна наставаII1
6.Ристовић ЗорицаРазредна наставаII2
7.Ђуковић СветланаРазредна наставаII3
8.Ристовић ДраганаРазредна наставаII4
9.Андрић ГорданаРазредна наставаIII1
10.Ацовић ЈеленаРазредна наставаIII2
11.Савићевић НадаРазредна наставаIII3
12.Јеремић ВиолетаРазредна наставаIII4
13.Мишковић ВеснаРазредна наставаIV1
14.Петровић ДушицаРазредна наставаIV2
15.Јовановић БисенијаРазредна наставаIV3
16.Ковачевић ДраганаРазредна наставаIV4
17.Видојевић Максимовић ЈеленаРазредна наставаИО Семедраж
18.Арсенијевић СнежанаРазредна наставаБрђани
19.Стакић ЉубицаРазредна наставаБрђани
20.
Милосављевић СнежанаПродужени боравак
21.Хегер ГорданаПродужени боравак
22.Новаковић ЈеленаПродужени боравак
23.Новаковић ЗораНастава у одељењу ученика којима је потребна додатна подршка
24.Цветковић ИванаНастава у одељењу ученика којима је потребна додатна подршка
25.Обрадовић ИсидораНастава у одељењу ученика којима је потребна додатна подршка
26.Крстовић Александра Настава у одељењу ученика којима је потребна додатна подршка

Наставници предметне наставе

Редни
број
Презиме и имеПредметРазредно
старешинство
Веб презентација
1.Дарја КочовићСрпски језик и књижевност
2.Радосављевић ЈасминаСрпски језик
3.Казаковић ЈованкаСрпски језик,
Грађанско васпитање
VII1
4.Тадић ЗденкаСрпски језикVI3
5.Лазаревић ДанијелаСрпски језик
Језик и куклтура
VII5
6.Радојичић СлавицаЕнглески језик
7.Рашић Сузана Енглески језик
8.Милић Душица Енглески језикVIII1
9.Марковић ВеснаЕнглески језик
10.Живковић ЈеленаЕнглески језик
11.Шобајић МаријаЕнглески језик
Грађанско васпитање
12.Петровић СоњаИталијански језикV1
13.Голубовић ДаниелНемачки језикVII3
14.Маринковић ЗоранЛиковна култура
Цртање, сликање и вајање
15.Трнавац ФилипЛиковна култура
16.Шебек ДанијелаМузичка култура
Хор и оркестар
17.Шебек ДанијелМузичка култура
18.Малеш БиљанаИсторија
19.Станишић НебојшаИсторијаVI1
20.Минић РадивојеИсторија
21.Томић Гаковић ОлгицаГеографија
22.Ковачевић ТањаГеографија
23.Недељковић ЗоранФизика
24.Давид ЦаревићФизика
25.Драгица Лешњак Физика
26.Јосифовић МиленаМатематикаV4
27.Лазић МилицаМатематика
28.Опанчина РадмилаМатематикаVIII2
29.Петровић ЈованМатематикаVII3
30.Драгица ЈеремићБиологијаVIII4
31.Пауновић
Сања
БиологијаVII2
32.Симоновић ДрашкоХемија
33.Брадић МиланкоХемија
34.Козодеровић ЈеленаФизичко
васпитање
35.Милош ИгњатовићФизичко
васпитање
VIII5
36.Ковачевић ДанијелаФизичко
васпитање
37.Манојловић АлександарФизичко васпитање
38.Николић Александар
39.Даниловић ВеснаТИТ
Информатика и рачунарство
VI2
40.Вранић ДушицаТИТ
Информатика и рачунарство
VII4Техника и технологија
41.Марковић РадаТИТ
Информатика и рачунарство
V2ТИО Прва Основна
42.Радовић ПетарТИТ
Информатика и рачунарство
43.Глишовић Костић СањаТИТ
Информатика и рачунарство
44.Миленовић Сања ТИТ
Информатика и рачунарство
45.Марковић МилошТИТ
Информатика и рачунарство
Кодирај Програмирај
46.Ломовић ДушицаВерска настава
47.Вранић ДушанВерска настава