Наставно особље

Наставници разредне наставе

Редни
број
Презиме и имеПредмет Разредно
старешинство
1Мишковић ВеснаРазредна наставаI1
2Петровић ДушицаРазредна наставаI2
3Јовановић БисенијаРазредна наставаI3
4Ковачевић ДраганаРазредна наставаI4
5Милетић ЈеленаРазредна наставаII1
6Обрадовић ЗорицаРазредна наставаII2
7Тодоровић БиљанаРазредна наставаII3
8Мишковић МилаРазредна наставаIII1
9Ристовић ЗорицаРазредна наставаIII2
10Ђуковић СветланаРазредна наставаIII3
11Андрић ГорданаРазредна наставаIV1
12Ацовић ЈеленаРазредна наставаIV2
13Савићевић НадаРазредна наставаIV3
14Мирјана БелићРазредна наставаIV4
15 Видојевић ЈеленаПродужени боравак
16Хегер ГорданаПродужени боравак
17Стакић ЉубицаРазредна наставаII,III
Брђани
18Ристовић ДраганаРазредна наставаКомбинација 1-4. разред, Семедраж
19Арсенијевић СнежанаРазредна наставаIV,
Брђани
20Новаковић ЗораНастава у одељењу ученика са додатном подршкомVI
21Александра КрстовићНастава у одељењу ученика са додатном подршкомIV,VII

Наставници предметне наставе

Редни
број
Презиме и имеПредметРазредно
старешинство
Веб презентација
1Дарја КочовићСрпски језик и књижевностVIII1
2Радосављевић ЈасминаСрпски језик
3Казаковић ЈованкаСрпски језик,
Грађанско васпитање
4Тадић ЗденкаСрпски језикVII1
5Лазаревић ДанијелаСрпски језик
Језик и куклтура
VIIIБрђани
6Радојичић СлавицаЕнглески језик
Италијански језик
VII3
7 Царевић Снежана Енглески језик
8Милић Душица Енглески језикV1
9Марковић ВеснаЕнглески језик
10Живковић ЈеленаЕнглески језикVII Брђани
11Шобајић МаријаЕнглески језик
Грађанско васпитање
12Петровић СоњаИталијански језикVI1
13Голубовић ДаниелНемачки језикV3
14Маринковић ЗоранЛиковна култура
Цртање, сликање и вајање
15Трнавац ФилипЛиковна култура
16Живковић МилошМузичка култура
Хор и оркестар
Упознај музику
17Наташа БраловићМузичка култура
18Малеш БиљанаИсторија
19Станишић НебојшаИсторијаИсторијски кабинет
20Елек ЉиљаИсторија
Географија
21Томић Гаковић ОлгицаГеографија
22Ковачевић ТањаГеографија
23Недељковић ЗоранФизика
24Давид ЦаревићФизика
25Драгица Лешњак Физика
26Јосифовић МиленаМатематикаVI Брђани
27Вукашиновић МилкаМатематикаVI3
28Опанчина РадмилаМатематика
29Петровић ЈованМатематикаVIII3
30Драгица ЈеремићБиологијаV4
31Пауновић
Сања
БиологијаVIII2
32Симоновић ДрашкоХемија
33Брадић МиланкоХемија
34Спасојевић ДраганаФизичко
васпитање,
изборни спорт
V2
35Милош ИгњатовићФизичко
васпитање,
изборни спорт
V
Брђани
36Ковачевић ДанијелаФизичко
васпитање,
изборни спорт
37Миленовић СањаТИО, ТИТVII2
38Марковић МилошТИО, ТИТКодирај Програмирај
39Даниловић ВеснаТИО, ТИТVII4
40Вранић ДушицаТИО, ТИТVIII4Техника и технологија
41Марковић РадаТИО, ТИТVI2ТИО Прва Основна
42Радовић ПетарТИО, ТИТ
43Глишовић Костић СањаТИО, ТИТ
44Бојовић СлавицаТИО, ТИТ
45Ломовић ДушицаВерска настава
46Васиљевић МилорадВерска настава
47Вранић ДушанВерска настава